Downtown Studio By Darius Residence

Principalele facilități

  • 30 m²
  • 1 dormitor
  • 1 baie

Locație

    Situat la 25 de minute de mers pe jos de Teatrul Evreiesc de Stat, Downtown Studio By Darius Residence Bucureşti cu 1 dormitoare poate găzdui până la 2 de persoane în Bucureşti. Oaspeții pot utiliza Wi-Fi atât în scopuri de afaceri, cât și de agrement.

    Apartamentul de 30 m² are o locație bună, la o distanță de 0.6 km de Muzeul Național de Artă al României și la câteva momente de Sinagoga Eșua Tova. Parcul Tineretului se află la 10 minute de mers cu mașina de Downtown Studio By Darius Residence, iar stația de autobuz Cismigiu se află la doar 10 minute de mers pe jos de proprietate. Acest apartament este situat la o distanță de 1.6 km de Biserica Stavropoleos.

    Apartmentul Downtown Studio By Darius Residence oferă un balcon, precum și confort precum aer conditionat. Acest apartament și are 1 baie.

    Cazarea este dotat cu cu chicinetă cu aparate pentru a pregăti propriile mâncăruri. Această proprietate este situat la 350 de metri distanță de stația de metrou Piața Romană și la mică distanță de Bucharest North. Printre facilitățile suplimentare se numără o terasă.

    Informații importante

    Check-in: de la 15:00 până la 23:00
    Check-out: de la 01:00 până la 11:00

    Opțiuni de cameră la Downtown Studio By Darius Residence Bucureşti

    Apartmentul Downtown Studio By Darius Residence oferă un balcon, precum și confort precum aer conditionat. Acest apartament și are 1 baie.

    Check-in
    Check-out
    Oaspeți
    2 guests

    Adulți:

    2

    Copii:

    0
    Downtown Studio By Darius Residence Bucureşti Toalete foto Downtown Studio By Darius Residence Bucureşti Exterior foto Downtown Studio By Darius Residence Bucureşti Facilități foto Downtown Studio By Darius Residence Bucureşti Facilități foto Downtown Studio By Darius Residence Bucureşti Toalete foto Downtown Studio By Darius Residence Bucureşti Cameră foto Downtown Studio By Darius Residence Bucureşti Exterior foto Downtown Studio By Darius Residence Bucureşti Facilități foto Downtown Studio By Darius Residence Bucureşti Cameră foto Downtown Studio By Darius Residence Bucureşti Detalii macro foto
    Apartament cu un dormitor

    Dimensiune: 30 m²

    Tip de pat: 1 Pat dublu

    Mai multe informații +

    Locația Downtown Studio By Darius Residence Bucureşti

    Atracții
    Restaurante excelente
    Transport

    Recenzii ale oaspeților despre Downtown Studio By Darius Residence Bucureşti

    Aici puteți găsi recenzii verificate pe care utilizatorii noștri le-au postat pe acest site.

    Nu există comentarii încă :(

    Dacă ai stat la acest hotel, te rugăm să ne împărtășești experiența ta.

    Scrieți o recenzie

    Scrieți o recenzie

    Când ați călătorit?

    Punctul dumneavoastră de rating

    Foarte rău
    Excelent

    Datele dumneavoastră

    De unde ești?
    Vă mulțumesc! Vă mulțumim că v-ați făcut timp să ne împărtășiți experiența dumneavoastră. Recenzia dvs. va fi publicată în curând.

    Revizuirea nu a fost trimisă.

    Vă rugăm să încercați din nou.

    Hoteluri recomandate în România

    Întrebări frecvente

    • Cât de mare este Downtown Studio By Darius Residence?
      Downtown Studio By Darius Residence are o dimensiune de 30 de metri pătrați.
    Vă mulțumim pentru abonare
    Monedă
    • USD Dollar american
    • EUR Euro
    • GBP Liră serlină
    • AUD Dolar australian
    • CAD Dolar canadian
    • BRL Real brazilian
    • CNY Yuan renminbi
    • CZK Coroană cehă
    • DKK Coroană daneză
    • HKD Dolar din Hong Kong
    • ILS Sheqel nou israelian
    • JPY Yen japonez
    • MYR Ringgit malaezian
    • NZD Dolar neozeelandez
    • NOK Coronă norvegiană
    • PLN Zlot polonez
    • RON Leu românesc
    • RUB Rublă rusă
    • SAR Rial saudit
    • SGD Dolar singaporez
    • ZAR Rand sud-african
    • KRW Won sud-coreean
    • SEK Coroană svedeză
    • CHF Franc elvețian
    • TRY Liră turcească
    • UAH Hryvnia ukrainian
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Baht tailandez
    Selectați limba
    Verificați cele mai bune tarife disponibile
    Introduceți datele dvs. pentru a vedea prețurile
    Check-in
    Check-out
    Oaspeți
    2 guests

    Adulți:

    2

    Copii:

    0
    Downtown Studio By Darius Residence Bucureşti